HAKKIMIZDA

Rasyotek, iş dünyasına teknolojik çözümler üretme vizyonu ile çıktığı yolculukta, Türkiye’nin önde gelen ilk 500 şirketi içerisinde yer alan 80 kuruluş ve 40 farklı holdinge birçok referans proje sunmaktadır.

Rasyotek; sağlık sektörü kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere öncü çözümleri, Rasyomed markasıyla geliştirmeye başlamıştır.

Sağlık Bakanlığı tarafından 2019 yılında yayınlanan genelgeye istinaden; e-Nabız sistemine gönderilmesi istenen “Yoğun Bakım Hizmet Formu”nun oluşturulması için gerekli altyapının sunulması da dahil olmak üzere, yoğun bakım servislerinde tüm süreci dijital olarak yönetme imkanı sunan ve manuel süreçlerden kurtularak zaman tasarrufu sağlayan “Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi”ni hizmetinize sunuyoruz.

Rasyomed bünyesinde geliştirilen “Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi” (YBBYS) ile birlikte; global sağlık sektöründe kullanımı giderek artan, Türkiye’de ise başka bir örneği olmayan ve tamamen yerli süreç otomasyonunu hizmete sunuyoruz. Bu çözüm sayesinde, yoğun bakım servisi içerisindeki tüm süreçler dijital ortamda anlık takip edilebilen, raporları oluşturulabilen ve hızlı müdahaleler de bulunabileceğiniz bir yapıya dönüşecektir.

Ayrıca, uluslararası HIMMS (Sağlık Bilgi ve Yönetim Sistemleri Topluluğu) sağlık sistemleri standartlarında 7.seviyenin gerekliliği olan kağıtsız süreçleri ve dijitalleşmeyi “Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi” ile sağlamanız mümkün olacaktır.