Rasyomed kimdir?

Rasyomed, %100 Türk sermayesiyle, Rasyotek yazılım ekibi tarafından uzun süreli AR-GE çalışmaları sonucunda geliştirilen Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi (YBBYS)’nin sahibi olan Rasyotek markasıdır.

YBBYS ne amaçla kullanılır?

Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi (YBBYS), yoğun bakım servisinde bulunan her yataktaki hasta bilgilerini, bu hastalara ait anlık sağlık verilerini ve uygulanan tedavi süreçlerini tek sayfada görüntülemeye, bu bilgileri güncellemeye, takip etmeye ve raporlamaya yönelik bütünleşik bir hizmet sunan yazılımdır.

YBBSY kimler tarafından kullanılır?

YBBYS, yoğun bakım servisi olan tüm hastanelerde kullanılabilir. Özellikle yatak sayısı yüksek yoğun bakım servisleri için süreçlerin takibi ve yönetimi açısından büyük oranda kolaylık sağlamaktadır

YBBYS entegrasyon yetkinlikleri nelerdir?

Mevcutta kullanılan Hastane Bilgi Yönetim Sistemi (HBYS) ile tam entegrasyon sağlanabilmektedir. Farklı bir birimde oluşturulan hasta kaydı, yoğun bakım servisine otomatik olarak aktarılabilmekte; yoğun bakım süresince oluşan tüm kayıtlar da HBYS’ye anlık gönderilmektedir.

Satın alma seçenekleri nelerdir?

Hastanenin yapısına ve ihtiyaçlarına göre; peşin alım, vadeli ödeme ve kiralama seçenekleri mevcuttur.

YBBYS teknik destek nasıl sağlanıyor?

Rasyomed genel merkezinde bulunan teknik destek ekibimiz, tek noktadan tüm sorularınıza ve taleplerinize cevap vermektedir. 0850 302 8787 çağrı hattından mesai saatleri içerisinde bizlere ulaşabilirsiniz.

Sözleşme bitimi sonrası uygulamalarınız nelerdir?

Kişisel Verilerin Korunması Kanunu (KVKK) gereği, yazılım içerisinde bulunan tüm kişisel veriler kurumun kendi sunucularında yedeklenmektedir. Sistemimizin kullanımını bitirme kararı alınması halinde lisanslamalar iptal edilerek süreç sonlandırılacaktır.

YBBYS kullanıcı eğitimi nasıl veriliyor?

Kurumsal eğitmenlerimiz tarafından ihtiyaçlarınıza yönelik olarak online eğitimler düzenlenmektedir.

YBBYS kurulumu öncesi, veriler aktarılabilir mi?

Yoğun bakım servisinde tutulan önceki dönem verileri, sistemimize aktarılabilmektedir.