Rasyotek, iş dünyasına teknolojik çözümler üretme vizyonu ile çıktığı yolculukta, Türkiye’nin önde gelen ilk 500 şirketi içerisinde yer alan 150 kuruluş ve 40 farklı holdinge birçok referans proje sunmaktadır. 

Rasyotek, sağlık sektörü kuruluşlarının ihtiyaçlarını karşılamak üzere geliştirdiği öncü çözümlerini, Rasyomed markasıyla sunmaya başlamıştır. 

Rasyomed bünyesinde geliştirilen “Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi” (YBBYS), Sağlık Bakanlığı tarafından 2019 yılında yayınlanan genelgeye istinaden; e-Nabız sistemine gönderilmesi istenen “Yoğun Bakım Hizmet Formu”nun oluşturulması için gerekli olan altyapıyı sunar. Yoğun bakım servislerindeki tüm süreci dijital olarak yönetir ve  zaman tasarrufu  sağlar.

“Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi” (YBBYS) sayesinde, yoğun bakım servisi içerisindeki tüm süreçler dijital ortamda anlık takip edilebilen, raporları oluşturulabilen ve hızlı müdahalelerde bulunabilecek bir yapıya dönüşecektir. 

Uluslararası HIMSS (Sağlık Bilgi ve Yönetim Sistemleri Topluluğu) sağlık sistemleri standartlarında 7. seviyenin gerekliliği olan kağıtsız süreçler  ve  dijitalleşme “Yoğun Bakım Bilgi Yönetim Sistemi” ile mümkün olacaktır.