Yoğun Bakım Karar Destek Sistemi (YBKDS) Nedir?

Yoğun Bakım Servisleri, Sağlık Bakanlığı tarafından hazırlanan ve 28000 sayılı, 20/7/2011 tarihli Resmî Gazete de yayınlanan tebliğ ile hastaların kritik durumları gözetilerek karmaşık süreç ve protokol içeren zorunlu standartlara sahiptir.

%100 Türk sermayesi ve kendi yazılım ekibimiz ile geliştirdiğimiz “Yoğun Bakım Karar Destek Sistemi (YBKDS)”; yoğun bakım servisinde bulunan her yatak için ayrı ayrı ekranlardan tüm hasta bilgilerini, anlık sağlık verilerini ve tedavi süreçlerini tek ekranda birleştiren hastane içerisinde bu bilgiyi güncelleme, takip etme ve raporlama konusunda bütünleşik bir hizmet sunmaktadır.

Sürekli iletişimde olması gereken hekim, hemşire, hastane yönetimi ve diğer ilgili kişilere, yetkileri dahilinde gerekli bilgileri iletme, görev oluşturma, rapor alma ve alarm gönderme fonksiyonlarını da yazılımımız sağlamaktadır.

Modüler çözümlerimiz ile yoğun bakım servisinize ait süreçleri ve uygulamaları, yazılımımızda kısa sürede gerekli entegrasyonları tamamlayarak size uygun bir yapıda sunmaktayız.

Hastanelerdeki yoğun bakım servislerinin efektif takibi ile yoğun bakıma alınacak hastalar için en kısa zamanda uygun hastaneye yönlendirme sistemini mümkün kılmayı amaçlıyoruz.


Copyrights © 2020: RASYOMED-Yoğun Bakım Karar Destek Sistemi